Půjčka 150000, půjčka 150 tisíc
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Účelová půjčka 150000 - půjčka na bydlení

Půjčky na bydlení

Rekonstrukce stávajícího bydlení nebo pořízení nového je nákladná záležitost. Pokud pořizujeme nemovitost za 2 miliony korun, bude asi nejlepší volbou hypotéka, případně kombinovaná se stavebním spořením. Pokud nám rozpočet vychází na částku kolem 150 000 Kč, bude lepší uvažovat o účelové půjčce na bydlení. Co je to účelová půjčka na bydlení a jak vypadá nabídka těchto půjček?

Půjčku na bydlení poskytují banky některé nebankovní finanční společnosti a jedná se o účelový úvěr určený pro investice spojené s bydlením. Zpravidla z této půjčky můžeme financovat rekonstrukci bytu nebo domu, nebo nám může pomoci financovat nákup nemovitosti.

ČSOB půjčka na bydlení

ČSOB Půjčka na lepší bydlení je produktem bankovní společnosti ČSOB. Můžete ji využít k modernizaci nebo rekontrukci stávajícího bydlení. Minimální částka, kterou si můžete půjčit, je 100 000 Kč, do 600 000 Kč Vám půjčí bez ručitele a ručení nemovitostí. Nejpozději do půl roku od čerpání prostředků musíte doložit, že jste peníze použili na rekontrukci (tj. dodat účty a faktury), ale až 20% z půjčených peněz lze využít zcela neúčelově.
Výhodný úrok i možnost připojištění

ČSOB půjčka na lepší bydlení má výhodný úrok, lze ji kdykolik předčasně splatit a samozřejmostí je možnost připojištění nechopnosti splácet půjčku v případě pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání.

Náš TIP: Zajímavosti o rychlých a výhodných půjčkách bez doložení příjmu se mimo jiné dočtete na stránce Univerzální-Půjčka.cz

Půjčka na úsporné bydlení

Půjčka 150 000 na bydlení

Půjčka na úsporné bydlení od ČSOB je úvěr určený na financování energeticky úsporných opatření v domácnostech. Hlavní výhody této půjčky jsou:

  • Můžete si půjčit až 2 500 000 Kč bez zajištění na energeticky úsporné účely
  • Ke splacení úvěru můžete využít dotace, jejichž výše nemá vliv na výši splátky
  • Peníze můžete mít na účtu do 15 minut od podpisu smlouvy bez poplatků za sjednání a vedení
  • Půjčka je určena nejen na rekonstrukci, ale i na vybavení domácnosti

Příklady energeticky úsporných opatření, které můžete financovat touto půjčkou, jsou:

  • Pořízení fotovoltaických panelů na střechu
  • Instalace úsporného kotle
  • Zateplení domu a výměna oken

Půjčka na úsporné bydlení od ČSOB vám tak umožní zodpovědně investovat do snížení energetické náročnosti vašeho bydlení a ušetřit tak náklady na energie do budoucna.

Aktualizováno 17.5.2024Další témata:

Rozdíly mezi akciemi, dluhopisy a fondy: jak každý typ investice funguje a pro koho je vhodnýJak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Přečtěte si o půjčce bez doložení příjmu – ihned a online na Maxi-půjčky.cz.

© 2024 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.