Česká spořitelna konsolidace půjček
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Půjčky na bydlení - přehled možností

07-10-2015

Vlastní bydlení si nemůže dovolit většina mladých lidí. Svou situaci řeší podnájmem, ovšem zbytečně za něj platí víc, než kdyby měli svůj byt. Máte nějakou část naspořenou a potřebujete částku od 100 000 do 200 000 Kč? Víte, jaké máte možnosti úvěru na bydlení?


  • Využijte výhodnosti stavebního spoření
  • Sjednejte si hypotéku s nízkými úroky
  • Můžete si vzít i spotřebitelský úvěr

Stavební spoření

Až dvě třetiny úvěrů na bydlení poskytují žadatelům stavební spořitelny. Nabízejí výhodné úročení a možnost půjčit si i několik milionů korun. I když státní podpora v posledních letech znatelně klesla, stále se jedná o jeden z vejvýhodnějších způsobů, jak financovat své bydlení.

Využít můžete úvěr ze stavebního spoření, na nějž si vytváříte nárok svými vklady. Nejprve uzavřete smlouvu o stavebním spoření, spořte alespoň dva roky a našetřete si minimální částku z cílové částky (obvykle 35 – 45 %). Dále dosáhněte potřebného ukazatele zhodnocení, které zohledňuje dobu spoření či výši splátek.

Další možností je překlenovací úvěr, který je poskytován před vznikem nároku na úvěr. Tento úvěr překlenuje časový rozdíl mezi momentální potřebou financí na bydlení a nárokem na úvěr. Prostředky můžete použít na koupi bytu či jeho rekonstrukci.

Hypotéka

Na částku od 100 000 Kč do 200 000 Kč si můžete vzít i hypotéku. Díky konkurenčnímu prostředí je úroková sazba na svém minimu. Banky a hypoteční společnosti nabízí několik typů hypotečních úvěrů, různou dobu splácení a délku fixace či možnost předčasného splacení. Hypotékou můžete financovat koupi, výstavbu či rekonstrukci bytu. Výše úvěru se pohybuje kolem 70 % z ceny nemovitosti. Doba splácení úvěru je v rozmezí 5 až 30 let.

Spotřebitelský úvěr

Bydlení lze financovat i běžným spotřebitelským úvěrem. Výhodou je to, že úroková sazba je po celou dobu splácení stejná. Ovšem úroková sazba bývá vyšší než např. u hypoték. Rozlišujeme dva typy spotřebitelského úvěru: účelový spotřebitelský úvěr, který je vázán na konkrétní účel využití, v tomto případě na bydlení, a neúčelový spotřebitelský úvěr, jenž můžete použít na cokoliv.


Náš TIP: Zajímavosti o rychlých a výhodných půjčkách bez doložení příjmu se mimo jiné dočtete na stránce Univerzální-Půjčka.cz


Další témata:

Jak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Přečtěte si o půjčce bez doložení příjmu – ihned a online na Maxi-půjčky.cz.

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.