Půjčka 150000 Kč, půjčka 150 tisíc
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Půjčka bez doložení příjmů do 150 000 Kč

Rychlá půjčka do 150 000 bez doložení příjmů

15-05-2016

Papírový doklad o příjmu je vyžadován u většiny bankovních, ale také nebankovních půjček. Typické půjčky bez dokládání příjmů jsou půjčky před výplatou. - tedy malé rychlé půjčky zpravidla do 10000 Kč. Kam se ale máme obrátit, pokud potřebujeme větší sumu peněz - kdo poskytuje například půjčku bez doložení příjmů 150 000 Kč?

Nebankovní půjčky bez příjmu

Je nutno říci, že nebankovní společnosti jsou v podmínkách pro udělování půjček velmi flexibilní, a ani u částky nad 100 000 Kč nemusí být papírové doložení příjmu vyžadováno. Každá nebankovní společnost ovšem chce mít dostatečnost záruku, že své peníze dostane zpět. Některé firmy proto požadují zástavu nemovitosti, jiné ještě donedávna vyžadovaly pro přidělení půjčky podpis směnky (to již dnes ale podle Zákona o spotřebitelském úvěru není možné).

Nebankovní americká hypotéka

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti - tzv. nebankovní americká hypotéka - je typickým příkladem půjčky bez doložení příjmů. Takto lze získat 150 000 Kč i více. Nejenže není vyžadován papírový doklad o příjmech žadatele, zpravidla není ani nahlíženo do registru dlužníků. Šanci získat tuto půjčku tak mají i ti, kteří v nedávné minulosti měli problém se splácením jiných půjček. Jedinou podmínkou pro získání americké hypotéky je vlastnictví nemovitosti, kterou je nutné dát do zástavy.
Na co si dát pozor

Půjčky bez doložení příjmů se zástavou nemovitosti - americké hypotéky - jsou velmi snadno dostupné, ale je nutno říci, že také velmi rizikové. Půjčka s ručením nemovitostí může dlužníka v případě problémů se splácením připravit o střechu nad hlavou. Při uzavírání těchto nebankovních půjček je proto nutné být na pozoru a vše si předem důkladně promyslet.

Samostatnou kapitolou pak jsou - ještě donedávna legální - půjčky na směnku) Směnka je dokument, kterým bylo možné v případě neuhrazení splátky půjčky prakticky ihned poslat dlužníka do exekučního řízení. Naštěstí od 1.12.2016, kdy vstoupil v platnost novelizovaný Zákon o spotřebitelském úvěru, jsou půjšky na směnku minulostí.


Náš TIP: Zajímavosti o rychlých a výhodných půjčkách bez doložení příjmu se mimo jiné dočtete na stránce Univerzální-Půjčka.czDalší témata:

Jak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Přečtěte si o půjčce bez doložení příjmu – ihned a online na Maxi-půjčky.cz.

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.