Půjčka 150000, půjčka 150 tisíc
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Účelová půjčka 150000 - půjčka na bydlení

Osobní úvěr KB

Půjčit si peníze není v dnešní době nikterak složité. Najít pro tento účel spolehlivého partnera, který vám bude schopen dát jistotu a rovněž zajistit profesionální, leč osobitý přístup, je daleko složitější. Jestliže i vy hledáte někoho, na koho se budete moci spolehnout, obraťte se na Komerční banku.

Ta pro své klienty připravila nový produkt v podobě Osobního úvěru, se kterým je možné financovat cokoli.

Úvěr bez zbytečného zdržování

Osobní úvěr od Komerční banky je určený pouze pro osobní, nepodnikatelské potřeby. Dobrou zprávou je, že jeho zřízení není zdržování zbytečným papírováním nebo dokladováním. Potřebujete dva doklady totožnosti a doklad, kterým prokážete váš příjem. O úvěr lze zažádat dvěma způsoby a to buď kontaktováním bankovního poradce, nebo zavoláním na bezplatnou infolinku Komerční banky.

Maximální výše Osobního úvěru

S Osobním úvěrem můžete získat částku v rozmezí od 30 000 do 2 500 000 Kč. Bude-li se jednat o vyšší částku, může vás banka požádat o zajištění ručením, vkladem u Komerční banky nebo stavebním spořením. Doba splatnosti může být maximálně 72 měsíců.
Osobní úvěr a jeho pozitiva

Chcete znát výhody, se kterými je spojován Osobní úvěr od Komerční banky? V první řadě nutno zmínit, že jakožto klient banky s předschválenými úvěrovými limity si můžete zřídit úvěr přímo v internetovém bankovnictví. Dále máte možnost rozložit si splátky na takovou dobu, která vám bude nejvíce vyhovovat, a sami si můžete určit den, kdy vám budou splátky z účtu odcházet. Rovněž máte právo půjčku kdykoli předčasně nebo částečně splatit a to zcela zdarma.

Nepodceňujte pojištění splátek

Umíte předem odhadnout, jaké překážky vám život postaví do cesty? Pokud ne, pak nepodceňujte důležitost pojištění splátek pro případ nemoci, úrazu nebo ztráty zaměstnání. Prodlení se splátkami by se vám nemuselo vyplatit, proto využijte nabídky Komerční banky a pojistěte se pro události, jež by mohly být příčinou vaší neschopnosti závazek splácet.


Raději byste dali přednost nebankovnímu úvěru, protože při jeho vyřizování nebude třeba tolik formalit? I na tomto poli je dnes obrovská šíře nejrůznějších nabídek. Více naleznete například na stránkách Univerzální-Půjčka.cz.


Aktualizováno 17.5.2024


Další témata:

Rozdíly mezi akciemi, dluhopisy a fondy: jak každý typ investice funguje a pro koho je vhodnýJak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

© 2024 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.