Půjčka 150000, půjčka 150 tisíc
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Účelová půjčka 150000 - půjčka na bydlení

SMS půjčka ihned úplně každému

19-12-2013

S nebankovními SMS půjčkami do výplaty se v dnešní době setkáváme doslova na každém rohu. Slouží k jako finanční pomocník překlenutí akutního nedostatku financí – jsou rychlé s krátkou dobou splatnosti. Jak je to ale s jejich dostupností – může získat SMS půjčku ihned úplně každý bez rozdílu?

Pokud máte pravidelný příjem a čisté registry dlužníků – tedy neměli jste v minulosti problémy se splácením svých úvěrů, půjček, kreditních karet nebo například plateb mobilnímu operátorovi – máte dveře otevřené u většiny bankovních i nebankovních půjček – tedy i SMS půjček ihned.

Pokud ovšem je Váš příjem nepravidelný nebo jste v minulosti měli problémy se splácením svých finančních závazků, okruh úvěrů, o které můžete žádat, se znatelně zúžuje. Platí to i v případě SMS půjček – ne každá společnost je tolerantní k zápisu v registrech dlužníků a ne každá je ochotna tolerovat nepravidelný nebo neprokazatelný příjem.
Půjčky s nízkými příjmy a s registry

Vzhledem k rostoucí konkurenci v této části nebankovního trhu ale některé společnosti vycházejí svým klientům vstříc a úvěr poskytnou i lidem s velmi nízkými nebo nepravidelnými příjmy. Podobné je tomu u registrů dlužníků – existují společnosti, které registry buďto nekontrolují vůbec, nebo každého jednotlivého klienta posuzují individuálně. Pokud jste tedy v minulosti finančně „zakopli“ a Vaše jméno v registrech figuruje, u některých půjček to zkrátka problém nebude.

Ferratum, Kredito24

Poměrně benevolentní je ke svým klientům stálice na poli SMS půjček – společnost Ferratum anebo například půjčka Kredito24. S půjčkou Ferratum můžete získat až 10000 Kč na 7 – 45 dní, s Kredito24 pak lze získat až 12500 Kč na 1 – 30 dní. (Uvedené částky lze žádat až při opakovaných žádostech – při první žádosti je výše půjčky u obou společností omezena částkou 5000 Kč).

Půjčujte si zodpovědně

SMS půjčky ihned úplně každému jsou určeny pro širokou oblast klientů, jejich dostupnost je ale zároveň rizikem. I když poskytovatelé mají sofistikovaný automatizovaný systém, který vyhodnocuje, kterému klientovi je možné půjčit jakou částku, aniž by byl vystaven zbytečným rizikům, je potřeba, aby každý žadatel o půjčku sám posoudil své možnosti úvěr řádně splatit. V opačném případě se může z finanční pomoci stát nepříjemná noční můra.Další témata:

Rozdíly mezi akciemi, dluhopisy a fondy: jak každý typ investice funguje a pro koho je vhodnýJak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.