Půjčka 150000, půjčka 150 tisíc
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Půjčka bez doložení příjmů do 150000

Rychlá půjčka 30000 ihned

12-06-2014

Půjčka 30000 patří k nejčastěji poptávaným středně velkým půjčkám a není proto divu, že ji nabízí prakticky všechny velké banky a řada nebankovních společností. Podívejme se, jak se nabídky liší a jak najít nejvýhodnější půjčku 30 tisíc.

Bankovní spotřebitelské úvěry

Bankovní spotřebitelské úvěry začínají právě na částce 30000 Kč. Bankovní půjčky jsou obecně výhodnější a levnější - mají nízkou úrokovou sazbu a hlavně nízké RPSN - roční procentní sazbu nákladů. Pokud máte doložitelný příjem a neměli jste v minulosti problémy se splácením jiných půjček (tedy nemáte zápis v registru dlužníků) - bude pro Vás nejvýhodnější vyrazit pro půjčku do banky. Musíte ovšem počítat s poněkud větším "papírováním" - bude například nutné doložit Váš příjem a přidělení půjčky může trvat i několik dní.

Kreditní karty a kontokorenty

Další možností, jak získat velmi elegantně bankovní půjčku 30000 Kč, pokud máte doložitelné příjmy, je kreditní karta. Když si jednou v bance kreditní kartu vyřídíte, máte neustále k dispozici okamžitou půjčku na cokoliv - a získat úvěrový rámec 30000 by neměl být pro většinu žadatelů s prokazatelným příjmem problém.
Nebankovní půjčky 30000

Pokud doložitelný příjem nemáte - jste nezaměstnaný, důchodce, žena na mateřské dovolené nebo máte jen příležitostnou práci, anebo máte zápis v registru dlužníků, bude pro Vás získat bankovní úvěr pravděpodobně obtížné. Můžete ale využít nabídku celé řady nebankovních společností. Je sice pravdou, že i celá řada nebankovních společností vyžaduje potvrzení o příjmech, a nahlíží do registrů, stále zde ale zůstává poměrně velký počet "nebankovek" která Vám půjčí. Za všechny jmenujme například společnost Provident, pro kterou půjčka 30000 bez doložení příjmů nepředstavuje výraznější problém (půjčka Provident je udělována v rozmezí 4000 - 50000 na dobu 45 - 60 týdnů).

Náš TIP: Zajímavosti o rychlých a výhodných půjčkách bez doložení příjmu se mimo jiné dočtete na stránce Univerzální-Půjčka.cz


Další témata:

Rozdíly mezi akciemi, dluhopisy a fondy: jak každý typ investice funguje a pro koho je vhodnýJak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Přečtěte si o půjčce bez doložení příjmu – ihned a online na Maxi-půjčky.cz.

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.