Půjčka 150000, půjčka 150 tisíc
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Účelová půjčka 150000 - půjčka na bydlení

Jak si říct o zvýšení mzdy?

05-02-2015

Životní náklady stoupají, proto vám možná váš plat přestává stačit. Nebojte se říct si o vyšší mzdu! Určitě chcete být řádně oceněni za svou práci a nemuset převracet v ruce každou korunu. Jak na to?

Správně si to načasujte

Není důležité pouze jak zažádáte, ale také kdy. Nemáme teď na mysli denní dobu, ale období, kterým právě vy nebo firma procházíte. Nežádejte o navýšení mzdy, když se vám právě něco nepovedlo nebo jste se vrátili z nemocenské. Zeptejte se tehdy, když máte pracovní úspěchy, trávíte v práci mnoho času a víte, že je s vaší prací nadřízený spokojený. Není vhodné období, kdy firma prochází krizí nebo se změnilo vedení.

Schůzka za zavřenými dveřmi

O této záležitosti jednejte se svým šéfem osobně, za zavřenými dveřmi a mezi čtyřma očima. Zachovejte formálnost schůzky, buďte slušní a féroví. Nechoďte bez ohlášení, o schůzku svého nadřízeného nejprve požádejte, nastiňte mu její účel a nezapomeňte dodat, že je toto setkání pro vás důležité. Požádat můžete osobně nebo emailem, podle situace.

Vyhněte se lhaní

Taktika lhaní o tom, že máte nabídku u konkurence za lepší mzdu, se nemusí vyplatit. Pokud opravdu nabídku za lepší peníze od konkurence máte, můžete se o ní zmínit, v opačném případě ale raději zvolte jinou taktiku.
Přeřazení na vyšší pozici

Další možností, jak získat vyšší mzdu, je nechat se povýšit. Povýšení může přijít jako iniciativa od zaměstnavatele, ale můžete o něj zažádat i sami. Sice si můžete polepšit i o několik tisíc korun měsíčně, ale není to samo o sobě, s novou pozicí většinou přichází i větší zodpovědnost, větší nápor práce a také nové povinnosti.


Tip: Najděte si na internetu kalkulačku čisté mzdy 2020 a zjistěte, na jaká dańová zvýhodnění máte nárok. Například na adrese https://www.e15.cz/kalkulacka-vypocet-ciste-mzdy. Nebo zadejte do vyhledávače heslo "porovnání mzdy" a zjistěte o kolik berete víc nebo míň než další občané ČR.


Kolik peněz navíc

Uspět můžete s žádostí o zvýšení platu o 5 až 10 %, více raději nečekejte. A pokud máte pocit, že dostáváte méně, než na kolik by si vás měli cenit, předložte nadřízenému důkazy o tom, že jinde jsou platy na stejných pozicích vyšší.

Co když nepochodíte?

Pokud nepochodíte, zachovejte klid a důstojnost. Zeptejte se, co můžete udělat pro to, abyste dostali přidáno, nebo kdy můžete zažádat znovu. Alternativou navýšení platu mohou být i zaměstnanecké bonusy.Zaskočily Vás nečekané výdaje a zvýšení mzdy v nedohlednu? Na webu Univerzální-Půjčka.cz se inspirujte, jaké jiné možnosti máte a jaké mohou být podmínky uzavření úvěru. Mimo to zde najdete nespočet dalších užitečných informací a rad z oblasti financí. Navštivte tento web ještě dnes.Další témata:

Jak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.