Česká spořitelna konsolidace půjček
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Konsolidace půjček kalkulačka

Konsolidace od České spočitelny - kalkulačka

12-07-2014

Česká spořitelna je naší největší bankou a poskytuje velice výhodné služby pro drobnou klientelu. Mezi svými produkty má levné půjčky, které by mnohý člověk rád získal. Se závazky ze starých dluhů to ale většinou jde těžko. Konsolidace půjček od České spořitelny ale produktem, která myslí i na tuto eventualitu.

Řešení závazků

Finanční závazky někdy pěkně tlačí na rozpočet. Když se vzala řada půjček a nyní nastalo dlouhé období splácení, je najednou finančně těžko. Koupit si něco na půjčku je příjemné, ale mnohem kratší. A také vás určitě každý varuje, abyste situaci neřešili další půjčkou a takzvaně nezamázli dluh dalším dluhem. Špatné dluhy a na ně navazující další závazky totiž skutečně mohou hodně škodit.

Sloučení svých závazků můžete provést jednoduše a elegantně s produktem Česká spořitelna - konsolidace půjček a kalkulačka, kterou najdete na stránkách ČS, vám dopředu spočítá, kolik budete za výhodnější - konsolidovanou - půjčku platit.

Česká spořitelna - konsolidace půjček, kalkulačka plateb

Na první pohled vypadá další půjčení divně. Stačí si ale porovnat úrokovou sazbu a RPSN. Také byste chtěli mít sedmiletý úvěr například za 8 % ročně? A místo toho máte dvouletý na 25 %? Většina mávne rukou a řekne si, že se nedá nic dělat.
A to je velká finanční chyba. Každý úvěr je možné předčasně splatit a solidní společnosti dokonce umožňují splacení bezplatné. Takže zbavit se úvěru je snadné, prostě jen stačí mít ty peníze. A tady pomůže právě Česká spořitelna konsolidace půjček a kalkulačkou konsolidace si spočítáte detaily.

Vyplacení peněz

Peníze sice na ruku nedostanete, ale půjčku dostat takto můžete. Zajdete do České spořitelny a předložíte staré úvěrové smlouvy. Kalkulačka konsolidace půjček od České spořitelny vám spočte vaše závazky a náklady na vyplacení půjček a tyto za vás uhradí. Vyplatí vás ze starých dluhů a vy nemusíte nic mít. To je hlavní výhoda konsolidace. A místo drahých, nepřehledných a nesplatitelných závazků dostanete jeden levný a přehledný úvěr. Česká spořitelna vám tak zajistila to, o čem jste snili a ještě ušetřila desítky tisíc korun.


Náš TIP: Více o výhodné konsolidaci půjček až do celkové výše 600 000 Kč se dočtete zde


Další témata:

Jak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Přečtěte si o půjčce bez doložení příjmu – ihned a online na Maxi-půjčky.cz.

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.