Česká spořitelna konsolidace půjček
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Půjčka na auto do 200.000 Kč

02-04-2014

Žádná rodina, ba ani jednotlivec, se již neobejde bez automobilu. Pokud máte peníze na jeho provoz, ale nikoliv na jeho pořízení, je výhodné využít úvěr s možností výpůjčky od 100 000 do 200 000 Kč. Jakou půjčku je vhodné si sjednat a vyplatí se spíše bankovní nebo nebankovní úvěr?

Nejvýhodnější je účelový bankovní úvěr

Slouží k financování určité věci, tedy k financování automobilu. Banka sleduje a kontroluje, zda jste úvěr využili k tomuto účelu. Účelový úvěr oproti bezúčelovému je výhodnější v tom, že je levnější, s nižší úrokovou sazbou a delší dobou splatnosti. Nevýhodou je nutnost použít úvěr na koupi automobilu a doložení určitých dokumentů.
Můžete využít i bankovní úvěr bez účelu

Banka jeho poskytnutím nesleduje účel jeho využití. Bance nemusíte dodávat dokumenty (kupní smlouvu), které dokazují patřičné použití úvěru. Pokud si v průběhu schvalování půjčky rozmyslíte, že peníze použijete na něco jiného, nemusíte o tom banku informovat. Nevýhodou je vyšší úroková sazba než v případě účelového bankovního úvěru.

Jednodušší, ale zrádnější nebankovní půjčka

Získat nebankovní půjčku na auto u úvěrové společnosti je snazší než u banky. Za poskytnutou částku 200 000 Kč můžete pořídit kvalitní ojeté auto nebo dokonce nové. Půjčku na auto splácíte po dobu několika let. Úrok je vyšší než u bankovního úvěru a obvykle začíná na 9 %. Nutné je doložit alespoň minimální příjem a předložit potřebné doklady. Nebankovní půjčka na automobil se dá uzavřít i tehdy, pokud máte záznam v registru dlužníků či splácíte jiný úvěr.

Nebankovní americká hypotéka se zástavou nemovitosti

Tato hypotéka se od bankovní liší v tom, že peníze můžete využít na cokoliv, tedy i na nákup automobilu. Tato neúčelová hypotéka má benevolentní podmínky; společnost nezkoumá Vaše příjmy a nenahlíží do registrů dlužníků. Podmínkou je poskytnout Vaši nemovitost jako zástavu. Úrok je vyšší než u bankovních hypoték, protože s nebankovní americkou hypotékou čerpáte finance ze soukromých zdrojů.


Náš TIP: Potřebné informace a detaily o výhodné bankovní půjčce 20 000 – 700 000 Kč se dočtete na tomto serveru.


Další témata:

Jak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihnedMáte mnoho půjček? Konsolidujte!

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Přečtěte si o půjčce bez doložení příjmu – ihned a online na Maxi-půjčky.cz.

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.