Česká spořitelna konsolidace půjček
Půjčka 150 000 Kč  |  Kde je možné si půjčit  |  Půjčky na auto  |  Půjčky na bydlení  |  Na co si dát pozor  |  Online žádost
Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Půjčky před výplatou pro každého

30-06-2014

Jistě se vám již někdy stalo, že jste těsně před výplatou došly peníze. Přitom bylo třeba zaplatit některé poplatky či nečekané výdaje. Jistě víte, že půčit si před výplatou rychle a bez formalit je možné. Možná ale nevíte, že si můžete půjčit i se zápisem v registru. Půjčky před výplatou každému mohou pomoci překonat kritické období.

Plusy a minusy

Velkou výhodou takovýchto půjček je rychlost, jejich vyřízení často nemusí trvat ani hodinu. Jedná se především o nižší částky, které se pohybují okolo 10 000 korun. Půjčky se vyznačují krátkou dobou splatnosti, nejčastěji je nutné je splatit do jednoho měsíce.

Další z výhod je, že nemusíte podepisovat žádnou smlouvu. Na českém trhu působí poměrně hojné množství společností, které nabízejí tento druh služby.
Není nutné dokazovat příjem nebo hledat jakéhokoliv ručitele. Není třeba ani ručit majetkem. Velkou výhodou je možnost zapsání v registru dlužníků. Není též nutné udávat důvod opatření úvěru.

Samozřejmě, že za takovouto benevolenci je třeba platit. Vzhledem k tomu, že se jedná o nízké částky, podléhají tyto půjčky vysokým úrokům. Nepříjemné jsou též vysoké částky za prodlení ze splacení půjčky. Je tedy dobré velmi dobře zvážit, zda budete mít na splacení půjčky včas. V žádném případě si nepůjčujte peníze ke splacení jiné pohledávky. V takovém případě byste se velmi snadno mohli dostat do ještě větších problémů.

Jak půjčku získat?

Jak je již výše zmíněno, získání takovéto půjčky je velmi jednoduché. Stačí jen na internetu vyplnit formulář, do nějž zadáte nezbytné osobní údaje. Poté dojde ke schválení a bleskovému odeslání peněz na váš účet.

Poté můžete peníze využít takřka na cokoliv. Nesmíte však zapomenout půjčku včas a řádně splatit, v jiném případě na vás čekají opravdu nepříjemné časy.


Náš TIP: Zajímavosti o rychlých a výhodných půjčkách bez doložení příjmu se mimo jiné dočtete na stránce Univerzální-Půjčka.cz


Další témata:

Jak si říct o zvýšení mzdy?Osobní úvěr KB bez zbytečného zdržováníPůjčka do 5000 Kč pro nenadálé výdajeSMS půjčky i pro klienty se záznamem v registru dlužníkůParametry půjčkyVýhody online půjčkyEra půjčka na bydlení, ČSOB půjčkaPůjčky České spořitelnyKonsolidace půjček u ČSPůjčka na auto, autopůjčkaSMS půjčka ihned - úplně každémuPůjčka 30000 KčSMS půjčky pro všechnyPůjčka 40000 bez registru - v akci ihnedPůjčky bez doložení příjmuSMS půjčka bez registračního poplatku 1 KčPůjčka pro lidi bez zaměstnáníNebankovní půjčka bez doložení příjmu až 150000Půjčky před výplatou pro každého ihned

© 2013 Půjčka-150000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.